X
Velayet Meselesi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 30 Görüntülenme

Velayet Meselesi izle

Velayet Meselesi aşk ve intikam konulu Fransa yapımı bir komedi filmidir.AleksadraLeclere'nin yazıp yönettiği filmin başrollerini IsabelleCarre,Didierbourdon,ValerieBonneton ve Helene Vincent paylaşıyor. Ele aldığı konusu ve işleyişiyle seyircilerini uzun süre ekranda tutacak olan başarılı film keyif içinde izlenilecektir. 2017 yapımı olan komedi filmi 99 dakika sürmektedir.2018 yılının Amerikan bilim kurgu yaratık filmlerinden bir tanesi. Yönetmenliğini Brad Peyton'un yaptığı film, Midway Games tarafından piyasaya sürülen aynı adı taşıyan oyunun genel hatlarıyla sinema uyarlaması oluyor. Filmde Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman, JakeLacy, Joe Manganiello ve Jeffrey Dean Morgan gibi yıldız isimler yer alıyor.

Reklamı Geç


Velayet Meselesi izle

Velayet Meselesi aşk ve intikam konulu Fransa yapımı bir komedi filmidir.AleksadraLeclere’nin yazıp yönettiği filmin başrollerini IsabelleCarre,Didierbourdon,ValerieBonneton ve Helene Vincent paylaşıyor. Ele aldığı konusu ve işleyişiyle seyircilerini uzun süre ekranda tutacak olan başarılı film keyif içinde izlenilecektir. 2017 yapımı olan komedi filmi 99 dakika sürmektedir.2018 yılının Amerikan bilim kurgu yaratık filmlerinden bir tanesi. Yönetmenliğini Brad Peyton’un yaptığı film, Midway Games tarafından piyasaya sürülen aynı adı taşıyan oyunun genel hatlarıyla sinema uyarlaması oluyor. Filmde Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman, JakeLacy, Joe Manganiello ve Jeffrey Dean Morgan gibi yıldız isimler yer alıyor.

Velayet Meselesi izle

Primatolog Davis (Dwayne Johnson), küçüklüğünden beri bakımı altında bulunan olağanüstü zekaya sahip gümüş renkli, albino goril George ile sarsılmaz bir bağ kurmuştur. Aç gözlü bir şirketin genetik deneylerinde terslik oluşması sonucu, George ve diğer iki hayvan karşılarına çıkan her şeyi yok etmeye programlı agresif yaratıklara dönüşürler. Bir genetik mühendisi olan Dr. Kate Caldwell (Naomie Harris) tarafından işe alınan Davis, George ve diğer hayvanları normale döndürmek, bir zamanlar arkadaşı olan korkutucu yaratığı kurtarmak ve küresel bir felaketle sonuçlanması muhtemel olan olaylara son verebilmek için bir panzehir bulmaya çalışır.
Gizemli Adaya Yolculuk 2 ve San Andreas filmleriyle birlikte Velayet Meselesi, Peyton ve Johnson ikilisinin buluştuğu üçüncü film olma özelliğini taşıyor. Aksiyon, macera ve bilim kurgu dallarında ve 1 saat 47 dakika uzunluğundaki film, Johnson ve Morgan’ın oyunculukları ve görsel efektleriyle film eleştirmenlerinden övgü topluyor. Oyun uyarlaması olan film aynı zamanda bu alandaki en yüksek puanlı film olma özelliği de taşıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?