X
The Jurassic Games izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
51 Görüntülenme

The Jurassic Games izle

ABD, Danimarka ve Birleşik Krallık ortak yapımı olan filmin yapımcılığını ve senaristliğini Harry Potter serisi ile dünyaca ün kazanan başarılı yazar J. K. Rowling yapıyor. Çekimlerine geçtiğimiz yaz aylarında başlanan filmin çekimleri tamamlandı ve vizyon tarihini bekliyor. Serinin ilk filmi olan “The Jurassic Games Nelerdir Nerede Bulunurlar”dan sonra merakla beklenen ikinci filmin kadrosuna efsane isimler dahil oldu.

Reklamı Geç


The Jurassic Games izle

ABD, Danimarka ve Birleşik Krallık ortak yapımı olan filmin yapımcılığını ve senaristliğini Harry Potter serisi ile dünyaca ün kazanan başarılı yazar J. K. Rowling yapıyor. Çekimlerine geçtiğimiz yaz aylarında başlanan filmin çekimleri tamamlandı ve vizyon tarihini bekliyor. Serinin ilk filmi olan “The Jurassic Games Nelerdir Nerede Bulunurlar”dan sonra merakla beklenen ikinci filmin kadrosuna efsane isimler dahil oldu. İlk filmde sadece ismi geçen Albus Dumbledore’a bu filmde Jude Law hayat verecek. Gellert Grindelwald rolünde ise Johnny Deep karşımıza çıkıyor. İlk filmde Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA), Newt Scamender’ın yardımı ile Gellert Grindelwald’ı yakalamıştır. Gellert Grindelwald gözaltına alınmıştır.

The Jurassic Games izle

Bu esnada Newt Scamender üzerinde çalıştığı kitabını bitirmiştir. Gözaltında olan Gellert Grindelwald bir yolunu bulup gözaltından kaçmıştır. Kimsenin planlarını bilmediği kötü büyücü Gellert Grindelwald bu durumdan yararlanıp kendi etrafına muritler toplamaya başlar. Gellert Grindelwald’ın asıl amacı ise safkan bir büyücü ırkı yaratıp büyücü olmayan normal insanlar üzerinde hakimiyet kurmaktır. Albus Dumbledore ise Gellert Grindelwald’ı durdurmak amacındadır. Bunun için ise eski öğrencisi olan Newt Scamender’dan yardım ister. Newt Scamender bu isteği geri çevirmez fakat başına neler geleceğinden habersizdir. Newt Scamender dostluğu ve aile bağlarının sınanacağı bir yola girmiştir. Vizyon tarihi 16 Kasım 2018 olan filmin yönetmenliğini ise David Yates yerine getiriyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?