X
The Cured izle
2.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.5 /10 (2)
5,4 IMDB Puanı 35 Görüntülenme

The Cured izle

David Freyne yönetmenliğini üstlendiği manyak filmi 19 Temmuz 2013 tarihinde beyaz perdede izleyicilere sunulmuştur. Dikkat çekici konusu ve kaliteli oyuncu kadrosuyla film adeta izleyicinin gözdesi haline gelebilmeyi başarmıştır. ABD yapımı olan filme 6 000 000 $ bütçe ayrılmıştır. Filmde ana karakteri oluşturan Frank çekingen, içine kapanık, kimseyle iletişim kurmayan bir adamdır. Geçimini cansız bir manken dükkânından sağlayan Frank için hayat son derece zordur. Başından beri normal olmadığını düşünen adam içindeki duygulara anlam veremez

Reklamı Geç


The Cured izle

David Freyne yönetmenliğini üstlendiği manyak filmi 19 Temmuz 2013 tarihinde beyaz perdede izleyicilere sunulmuştur. Dikkat çekici konusu ve kaliteli oyuncu kadrosuyla film adeta izleyicinin gözdesi haline gelebilmeyi başarmıştır. ABD yapımı olan filme 6 000 000 $ bütçe ayrılmıştır. Filmde ana karakteri oluşturan Frank çekingen, içine kapanık, kimseyle iletişim kurmayan bir adamdır. Geçimini cansız bir manken dükkânından sağlayan Frank için hayat son derece zordur. Başından beri normal olmadığını düşünen adam içindeki duygulara anlam veremez. Her şeyi içinde yaşayan Frank saplantılı biri olduğunun farkına vararak içindeki cinayet işleme isteğine karşı koyamaz.

The Cured izle

Dükkânına müşteri olarak veya normal bir şekilde gelen kadınları acımasız bir şekilde öldürür. Hatta elindeki cansız mankenleri öldürdüğü kadınların derileriyle süsler. Frank hem içgüdüleriyle hem de geçmişte yaşadığı travmalarla tanıştığı her kadını acımasızca katleder. Bir gün ansızın Anna diye genç ve güzel bir kadınla tanışır. Anna hayata pozitif bakan, hayat dolu bir kadındır. Frank’ın Anna’yla tanıştığı gün hayatı değişir. Aralarındaki samimiyet gittikçe artar ve dostlukları pekişir. Fakat yolunda gitmeyen şeyler vardır. Frank Anna’yı zamanla takıntı haline getirmeye başlar. Hatta bu takıntı genç kadını tedirgin edecek derecede artar. Artık iş çığırından çıkmıştır, Anna’nın karşısında saplantılı yanı daha da artan Frank kendini kontrol edemez hale gelmiştir. Son derece etkileyici olan korku- gerilim filmi izleyicilerinde beğenisini toplamayı başarmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?