X
The Bachelors izle Türkçe Altyazılı online Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 40 Görüntülenme

The Bachelors izle Türkçe Altyazılı online Seyret

The Bachelors izle Türkçe Altyazılı online Seyret, The Bachelors Tek parça Türkçe alt yazılı izle 13 yaşındaki Kayla babası ile beraber yaşamaktadır ve sekizinci sınıfa gitmektedir. Tam ergenlik çağında olan Kayla için günler pek de kolay geçmemektedir.

Reklamı Geç


The Bachelors tek parça 1080p sansürsüz izle

The Bachelors izle Türkçe Altyazılı online Seyret, The Bachelors Tek parça Türkçe alt yazılı izle 13 yaşındaki Kayla babası ile beraber yaşamaktadır ve sekizinci sınıfa gitmektedir. Tam ergenlik çağında olan Kayla için günler pek de kolay geçmemektedir. Kayla aynı zamanda sahibi olduğu Youtube kanalı için videolar çekmektedir. Kayla’nın videoları genellikle kişinin kendisi olması ile ilgilidir. İlerleyen günlerde Kayla’nın eğitim gördüğü okulda bir gezi düzenlenir. Kayla da bu geziye dahil olur. Kayla ve arkadaşları gezi için bir liseye giderler.

The Bachelors tek parça 1080p sansürsüz izle

Kayla burada Olivia adında bir kadın ile tanışır ve bu kadın Kayla’ya hayatını çizebilmesi için önerilerde bulunur. Gezi sırasında lisede okuyan bir çocuk Kayla’ya buluşma teklif eder. Bu teklif karşısında çok heyecanlanan Kayla kendini çok iyi hisseder ve özgüveni artar. Kayla liseli çocuğun buluşma teklifini kabul eder. Akşam bir alışveriş merkezinde buluşan iki ergen gencin buluşması pek istedikleri gibi geçmeyecektir. Filmde ElsieFisher Kayla karakterine hayat vermiştir. Filmin diğer oyuncuları arasında Josh Hamilton, Daniel Zolghadri, EmilyRobinson, JakeRyan ve GregCrowe gibi isimler bulunmaktadır. Son derece etkileyici olan bu film fil sevcerler tarafından zevkle izlenilmektedir. 2017 de vizyona giren bu film aynı zamanda ünlü yönetmenin eşliğinde sinema severlere takdim edilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?