X
Taksim Hold’em İzle Tek Parça Sansürsüz
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (103)
428 Görüntülenme

Taksim Hold’em İzle Tek Parça Sansürsüz

Taksim Hold'em izle sansürsüz tek parça, Taksim Hold'em Full HD online film seyret. Taksim Hold'em filmi ilgi çeken yerli yapımlardan biri olarak gözler önünde durmaya devam ediyor. Alper ve nişanlısı beraber yaşadıkları hayattan oldukça memnundurlar. Her hafta sonu lisedeki arkadaşları ile toparlanıp evde poker oyunu oynarlar. Bu hafta sonu ise evlerinin bulunduğu mahallede bir protesto gerçekleşecektir. Alper’in sevgilisi bu protestolara katılmak isster fakat Alper aynı fikirde değildir. Çünkü Alper oldukça korkak bir karaktere sahiptir. Bunun nedeni ise başına bela gelmesini istememesinden kaynaklanmasıdır. Bu durumda Alper nişanlısının bu olaylara katılmasına izin vermez. Alper ve lise arkadaşları evde toplandıklarında oyuna başlamadan önce bu konuda biraz tartışma yaşarlar. Bu sırada dışarıdan duydukları sesler dikkatlerini çeker. Dışarıda ki insanların bir şeylerden kaçtığını fark eden lise arkadaşları onları eve almak ister. Fakat Alper buna izin vermez. Alper ne kadar dirense de arkadaşları bu insanları evine alır. Bunun üzerine tartışma daha da şiddetlenerek Alper’i bencillikle suçlamaya kadar gider.

Reklamı Geç


Taksim Hold’em İzle

Taksim Hold’em izle sansürsüz tek parça, Taksim Hold’em Full HD online film seyret. Taksim Hold’em filmi ilgi çeken yerli yapımlardan biri olarak gözler önünde durmaya devam ediyor. Alper ve nişanlısı beraber yaşadıkları hayattan oldukça memnundurlar. Her hafta sonu lisedeki arkadaşları ile toparlanıp evde poker oyunu oynarlar. Bu hafta sonu ise evlerinin bulunduğu mahallede bir protesto gerçekleşecektir. Alper’in sevgilisi bu protestolara katılmak isster fakat Alper aynı fikirde değildir. Çünkü Alper oldukça korkak bir karaktere sahiptir. Bunun nedeni ise başına bela gelmesini istememesinden kaynaklanmasıdır. Bu durumda Alper nişanlısının bu olaylara katılmasına izin vermez. Alper ve lise arkadaşları evde toplandıklarında oyuna başlamadan önce bu konuda biraz tartışma yaşarlar. Bu sırada dışarıdan duydukları sesler dikkatlerini çeker. Dışarıda ki insanların bir şeylerden kaçtığını fark eden lise arkadaşları onları eve almak ister. Fakat Alper buna izin vermez. Alper ne kadar dirense de arkadaşları bu insanları evine alır. Bunun üzerine tartışma daha da şiddetlenerek Alper’i bencillikle suçlamaya kadar gider.

Taksim Hold’em Direk İzle

Günümüzde ülkemizde yaşanan olaylara benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken film izleyici kitlesini oldukça etkileyecek gibi görülmektedir. Bu neticede filmin yönetmen koltuğuna baktığımızda Michael Onder isminin yer aldığını görmekteyiz. Filmin oyuncu kadrosuna bakacak olursak; Kenan Ece, Damla Sönmez, Berk Hakman gibi isimlerin yer aldığını görmekteyiz. Film izleyicileri komedi ve dram kategorilerinde birleştirmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?