X
Social Animals izle Full HD Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 42 Görüntülenme

Social Animals izle Full HD Tek Parça

Social Animals filminin yapım senesi olarak 2017 gösteriliyor. Social Animals filminin gösterime gireceği zaman dilimi de belirlendi. 23 Şubat 2018 tarihi gösterim tarihi olarak açıklandı. Social Animals filmini izlemek isteyenlerin iki saati aşan bir zamanı ayırmaları gerekiyor.

Reklamı Geç


Social Animals izle

Social Animals filminin yapım senesi olarak 2017 gösteriliyor. Social Animals filminin gösterime gireceği zaman dilimi de belirlendi. 23 Şubat 2018 tarihi gösterim tarihi olarak açıklandı. Social Animals filmini izlemek isteyenlerin iki saati aşan bir zamanı ayırmaları gerekiyor. Bu filmin yönetmenliğini Luca Guadagnino üstleniyor. Filmin türü olarak iki seçenek gösteriliyor. Hem dram hem de romantik türü olduğu açıklanıyor. Filmin oyuncuları arasında ArmieHammer, TimothéeChalamet ve Michael Stuhlbarg adlı ünlü sanatçılar yer alıyor. Social Animals filmi izle imkânına sahip olmak isteyenlerin yapmaları gereken belirli şeyler vardır.

Social Animals izle

Social Animals filminin konusu seksenli yılların başına gidiyor. Seksen üç senesi yazında olaylar cereyan ediyor. İtalya ülkesinin kuzey tarafında bulunan bir şehrin tarihi bir villasında elit insanlar arasında bulunan bir ailenin oğlu konunun başrolünde yer alıyor. Elio adlı genç ülkenin en namlı profesörlerinden biri olan babası ile çevirmen olan ve kendisinin her türlü isteğini yerine getiren annesi ile birlikte bu villada yaşıyor. Marzia adlı arkadaşı ile flört yaparak günlerini geçiriyor. Bir yandan klasik müzik ile uğraşır iken diğer yandan okula gidiyor. On yedinci yüz yıldan kalan bu villada yaşamaktan da ziyadesi ile memnun olan Elio, yaşamını değiştiren gelişme olarak babasının yanına staja gelen bir bilim insanı gösteriliyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?