X
Nocturama direk sansürsüz full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
43 Görüntülenme

Nocturama direk sansürsüz full hd izle

Yılın en başarılı filmi olarak nitelendirilen filmin yönetmen koltuğunda Ari Aster bulunmaktadır. Ari Aster aynı zamanda bu başarılı filmin senaryosunu da kaleme almıştır. Filmde annesi öldükten sonra soy ağacına kök salmış korkunç sırların tek tek açığa çıktığı bir kadın ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır

Reklamı Geç


Nocturama direk izle

Yılın en başarılı filmi olarak nitelendirilen filmin yönetmen koltuğunda Ari Aster bulunmaktadır. Ari Aster aynı zamanda bu başarılı filmin senaryosunu da kaleme almıştır. Filmde annesi öldükten sonra soy ağacına kök salmış korkunç sırların tek tek açığa çıktığı bir kadın ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Graham ailesinin aile büyüğü olan ve sert bir karaktere sahip olan Ellen ölür.

Nocturama direk izle

Bu ölümden sonra Graham ailesi, aile soylarından gelen sır olarak kalmış ve korkunç olan gizemleri bulmaya çalışır. Sırlar bir bir ortaya çıktıkça içinde bulundukları durumun ne olduğunu öğrenen aile, atalarından kalan bu korkunç mirastan kaçmaya çalışırlar. Filmde izleyenleri lanetlenmiş sıradan bir aile beklememektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ToniCollette, AlexWolff, GabrielByrne, AnnDowd, MillyShapiro, Austin R. Grant, Zachary Arthur ve JarrodPhillips yer almaktadır. Film festivalinde ilk gösteriminde sonra oldukça iyi yorumlar ile karşılaşan bu fimin, yılın en iyi korku filmi olarak nitelendirilmektedir ve izleyicilerine sıra dışı bir fil vadetmektedir.Etkileyici bir niteliğe sahip diye adlandırabileceğimiz bu film birçok film ve sinema severin de dikkatini çekebilmeyi başaran filmler arasında da yer almaktadır. Aynı zamanda filmin esrarengiz konusu da etkilemekle kalmayıp izleyici de merak uyandırabilecek türden olmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?