X
Love, Simon izle İndirmeden Online Full Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7,9 IMDB Puanı 47 Görüntülenme

Love, Simon izle İndirmeden Online Full Seyret

Batı Lisesi voleybol takımı şampiyonluğu kazanmıştır. Bunun mutluluğunu yaşayan voleybol takımı yıkan bir haber gelmiştir. Takımın yıldız oyuncusu Caroline trajik bir kazada yaşamını yitirmiştir. Caroline’i kaza sonucu kaybetmenin verdiği üzüntü ile voleybol takımı dağılma noktasına gelmiştir. Fakat Batı Lisesinin kız voleybol takımının antrenörü olan Kathy ne kızlardan ne de takımdan vazgeçmek istememektedir.

Reklamı Geç


izle tek part 1080p

Batı Lisesi voleybol takımı şampiyonluğu kazanmıştır. Bunun mutluluğunu yaşayan voleybol takımı yıkan bir haber gelmiştir. Takımın yıldız oyuncusu Caroline trajik bir kazada yaşamını yitirmiştir. Caroline’i kaza sonucu kaybetmenin verdiği üzüntü ile voleybol takımı dağılma noktasına gelmiştir. Fakat Batı Lisesinin kız voleybol takımının antrenörü olan Kathy ne kızlardan ne de takımdan vazgeçmek istememektedir. Kızların kendilerini toparlayıp tekrardan oyuna dönmelerini sağlayabilmek için azimle çalışan Kathy, takımı toparlayabilmek için elinden geleni yapacaktır

izle tek part 1080p

Tüm bunlar yaşanırken Batı Lisesinin voleybol takımı çıktığı her maçtan yenilgi ile dönmektedir. Kaza sonucu ölen Caroline’nin takımdaki en yakın arkadaşı olan Kelly, takımın antrenörünün istediği ile Coraline’nin yerine geçmiştir. Kelly bu yeni yerinde başarı yakalayabilmiştir. Kızlar antrenörleri sayesinde kendilerini toparlayabilmişlerdir ve kazanmak istedikleri en büyük zafer olan Devlet Şampiyonasını kazanmışlardır. Love, Simon filminin yönetmen koltuğunda SeanMcNamara bulunmaktadır. ABD yapımı olan ve dram türü ile izleyicilerin karşısına çıkan filmin senaryosunu ise David AaronCohen kaleme almıştır. Esrarengiz kurgusuyla dikkat çekmeyi başaran bu film aynı zamanda sinema severlerin de gözdesi olabilmeyi başarmaktadır.Film konu itibarı ile de esrarengiz olarak nitelendirebileceğimiz konular arasında yer almaktadır. Bunun kanıtı olarak IMDB si yüksek olması ve dikkat çekici bir niteliğe sahip olması gösterilebilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?