X
Little Forest: Summer/Autumn  izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7,8 IMDB Puanı 22 Görüntülenme

Little Forest: Summer/Autumn izle

2018 yapımı olan film bir korefilmidir. Farklı senaryo kurgusuyla bizi şaşırtmayı başaran yönetmeni Junichi Mori den başkası değildir. LittleForest filmini izlerken sizde hayatınızı sorgulayacak farklı bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Küçük Orman ismiyle de bilinen film isminin verdiği küçük ipucundan anlaşılacağı gibi küçük bir köyde geçmektedir. Güzel ve başarılı Kim Tae-ri'nin başrol olduğu bu filmin diğer oyuncuları ise Jin Ki-joo, Moon So-ri veRyuJun-yeol gibi başarılı bir ekip yer alıyor.

Reklamı Geç

Little Forest: Summer/Autumn izle

2018 yapımı olan film bir korefilmidir. Farklı senaryo kurgusuyla bizi şaşırtmayı başaran yönetmeni Junichi Mori den başkası değildir. LittleForest filmini izlerken sizde hayatınızı sorgulayacak farklı bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Küçük Orman ismiyle de bilinen film isminin verdiği küçük ipucundan anlaşılacağı gibi küçük bir köyde geçmektedir. Güzel ve başarılı Kim Tae-ri’nin başrol olduğu bu filmin diğer oyuncuları ise Jin Ki-joo, Moon So-ri veRyuJun-yeol gibi başarılı bir ekip yer alıyor.

Little Forest: Summer/Autumn izle

İçsel bir yolculuk belkide bir kaçışı anlatan film drama türünde bir yapımdır. Her ne kadar drama olarak geçsede aslında keyifle izlenen bir yolculuğun hikayesi vardır. Filmin alışılmışın biraz dışında bizi şaşırtmayı başaran bir güzel bir kurgusudur. Hye-Wonadınf-daki genç kız bu köye annesinin kendisini terk etmesiyle yerleşir. Var olan kurulu düzenini bozup köy hayatına ve onların yaşam tarzına ayak uydurur. Burada her türlü doğal sebze ve meyvenin yetiştirir ve hayatının düzenini kurar. Bu köyden gitmemek için direnirken bir yandan da eski arkadaşları Jae-ha ve Eun-sook yaşadığı problemle de karşı karşıya kalır. Yaptığı yemekler annesini her defasında hatırlayan Hye-Won 28 adet yemeğin yapılışını ve annesiyle olan ilişkisini gözler önüne serer ve zamanla annesinin kendisini sevdiğini anlar. Bu içsel yolculukta annesiyle olan problemi ve eski arkadaşlarıyla olan ilişkisinin yeniden şekillenmesi farklı bir kurguyla ele alınır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?