X
Laissez Bronzer Les Cadavres izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,2 IMDB Puanı 24 Görüntülenme

Laissez Bronzer Les Cadavres izle

Halasının taşradaki evini ona bıraktığını öğrenen Pauline, kızları Vera ve Beth ile oraya taşınmaya karar verir. Korku romanları yazan ve yazar olmak isteyen Beth, yazdığı son romanını yolda annesi ve kardeşine okur. Bu sırada bir şeker kamyonu onları sollayarak yoluna devam eder. Benzin almak için bir istasyonda durduklarında, Beth, polisin ailelere saldıran bir grup suçlunun peşinde olduklarını öğrenir. Eve vardıklarında Pauline ve kızlar her yerde bulunan oyuncak bebeklerden huzursuz olurlar. İçeri girerken Vera kapıyı kapatmayı unutur ve polisin peşinde olduğu suçlular tarafından saldırıya uğrarlar. Pauline her ne kadar kızlarını ve kendisini korumayı başarsa da o gece üçünün de hafızalarına kazınmıştır. Beth, korku yazarlığı hayaline ulaşır ve Los Angeles'ta kendisine bir aile kurup hayatına devam etmektedir.

Reklamı Geç


Laissez Bronzer Les Cadavres izle

Halasının taşradaki evini ona bıraktığını öğrenen Pauline, kızları Vera ve Beth ile oraya taşınmaya karar verir. Korku romanları yazan ve yazar olmak isteyen Beth, yazdığı son romanını yolda annesi ve kardeşine okur. Bu sırada bir şeker kamyonu onları sollayarak yoluna devam eder. Benzin almak için bir istasyonda durduklarında, Beth, polisin ailelere saldıran bir grup suçlunun peşinde olduklarını öğrenir. Eve vardıklarında Pauline ve kızlar her yerde bulunan oyuncak bebeklerden huzursuz olurlar. İçeri girerken Vera kapıyı kapatmayı unutur ve polisin peşinde olduğu suçlular tarafından saldırıya uğrarlar. Pauline her ne kadar kızlarını ve kendisini korumayı başarsa da o gece üçünün de hafızalarına kazınmıştır. Beth, korku yazarlığı hayaline ulaşır ve Los Angeles’ta kendisine bir aile kurup hayatına devam etmektedir.

Laissez Bronzer Les Cadavres izle

Annesi ve kardeşi o evde kalmaya devam eder ve Vera, saldırı sonrası yaşadığı paranoya yüzünden aklını kaybetme derecesine gelmiştir. Bir gün kardeşinden yardım isteyen bir telefon alan Beth, aradan tam 16 yıl geçtikten sonra ailesini ziyarete gider. Kardeşinin o geceyi tekrar tekrar yaşadığını gören Beth, onun psikolojik sorunları olduğunu düşünür fakat sonradan kendisi de evin gizeminden etkilenmeye başlar.
MyleneFarmer, CrystalReed ve AnastasiaPhilips’in başrollerinde oynadığı korku filminin yönetmen koltuğunda, bu türdeki başarılı işleriyle tanınan Fransız yönetmen Pascal Laugier oturuyor. Fransa ve Kanada ortak yapımı olan film, bütün dünyada izleyenlerin beğenisini topluyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?