X
Kutsal Takim – Holy Goalie izle Türkçe Altyazılı Online Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (127)
80 Görüntülenme

Kutsal Takim – Holy Goalie izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Kutsal Takim - Holy Goalie Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Kutsal Takim - Holy Goalie türkçe alt yazılı direk izle, Son yılların en komik filmleri arasında görülen İspanya 2018 tarihli yapımı Kutsal Takim - Holy Goalie filmi, anlattığı konu ile izleyenlerini kahkahalara boğmaktadır. Bir manastırın yıkım kararı alınmasından sonra, rahipler bu manastırın yıkılmaması adına bir mücadele içerisine girmektedir. Filmde de tam olarak bu konu anlatılmaktadır. Rahipler, yıllardır hizmet etmekte oldukları manastırın yıkım kararının alınması üzerine, hak iddia eden kişilere açılan davada bunun çok kötü bir şey olduğunu anlatmaya çalışır. Ancak bu konuda hak sahipleri bir türlü ikna olmamaktadır.

Reklamı Geç


Kutsal Takim – Holy Goalie izle

Kutsal Takim – Holy Goalie Tek parça Türkçe alt yazılı izle, Kutsal Takim – Holy Goalie türkçe alt yazılı direk izle, Son yılların en komik filmleri arasında görülen İspanya 2018 tarihli yapımı Kutsal Takim – Holy Goalie filmi, anlattığı konu ile izleyenlerini kahkahalara boğmaktadır. Bir manastırın yıkım kararı alınmasından sonra, rahipler bu manastırın yıkılmaması adına bir mücadele içerisine girmektedir. Filmde de tam olarak bu konu anlatılmaktadır. Rahipler, yıllardır hizmet etmekte oldukları manastırın yıkım kararının alınması üzerine, hak iddia eden kişilere açılan davada bunun çok kötü bir şey olduğunu anlatmaya çalışır. Ancak bu konuda hak sahipleri bir türlü ikna olmamaktadır. Rahipler ise farklı bir teklif ile bu durumu kurtarmaya çalışacaktır. Hak sahiplerine, bir futbol müsabakasının düzenlenmesini ve kazanmaları dahilinde manastırın yıkım işlemini yaparak, yerine otel dikme isteklerini anlayışla karşılayacaklarını; ancak kaybetmeleri doğrultusunda da manastırın yıkımının yapılmayacağını teklif eden rahiplerin teklifi hak sahipleri tarafından kabul edilir.

Kutsal Takim – Holy Goalie Direk İzle

Futbol karşılaşmasının sonucunda kim kazanırsa, onun istediği olacaktır. Fakat rahipler bir noktada atlama yapmıştır. Hiçbiri futbol konusunda bilgi sahibi değildir ve karşılarında oldukça profesyonel bir futbol takımı bulunmaktadır. Onları yenmek için son derece dikkatli bir şekilde çalışarak maça hazırlanmaktadırlar. Filmin yönetmeni Curro Velázquez ve oyuncu kadrosunda Karra Elejalde, Macarena García, Alain Hernandez, Tito Valverde, El Langui gibi oyuncular yer almaktadır. filmgecidi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?