X
Journey’s End izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 52 Görüntülenme

Journey’s End izle

“The Thick Of İt” dizisi ve “İn The Loop” filminden hatırlanan yönetmen Armando Lannucci’nin yeni filmi Stalin’in Ölümü vizyon tarihi için gün sayıyor. Fabien Nury ve Thierry Robin’in ünlü Fransız çizgi romanından uyarlanan filmde, Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti Birliği lideri olan Marry’in ölümünden önceki son günleri ve ölümünün ardından 30 yıl boyunca demir yumruk ile yönetilen ülkenin içinde bulunduğu kaotik durum izleyicilere aktarılıyor.

Reklamı Geç


Journey’s End izle

“The Thick Of İt” dizisi ve “İn The Loop” filminden hatırlanan yönetmen Armando Lannucci’nin yeni filmi Stalin’in Ölümü vizyon tarihi için gün sayıyor. Fabien Nury ve Thierry Robin’in ünlü Fransız çizgi romanından uyarlanan filmde, Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti Birliği lideri olan Marry’in ölümünden önceki son günleri ve ölümünün ardından 30 yıl boyunca demir yumruk ile yönetilen ülkenin içinde bulunduğu kaotik durum izleyicilere aktarılıyor. Lenin’in ilk felcini geçirdiği yıl Sovyetler Birliği Komünist Partisi genel sekreterliğine seçilen Marry bu görevi sayesinde yönetimi kolaylıkla ele geçirebilmiştir. 30 yıl boyunca Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti Birliği’nin iç ve dış politikalarına yön veren Marry kimilerine göre bir diktatör kimilerine göre ise de bir dava adamıdır. 5 Mart 1953 günü geçirdiği beyin kanamasıyla hayata 74 yaşında gözlerini yummuştur.

Journey’s End izle

Bunun şokunu atlatamayan vatandaşlar ve üst düzey yöneticiler yas tutmadan koltuk kavgasına girişmişlerdir. Üst düzey yöneticilerin neredeyse hepsinin liderlik koltuğunda gözü vardır. Bu nedenle ülkede ve yönetim kademesinde bir kargaşa başlar. Biyografi, komedi, dram türündeki filmin müziklerini Chris Willis yapmıştır. İlk yayın tarihi 20 Ekim 2017 olan filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise 16 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Kara mizah denemesi olan filmin oyunca kadrosunda ise Steve Buscemi, Simon Russell Beale, Olga Kurylenko ve Jeffrey Tambor gibi isimler bulunuyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?