X
I Do… Until I Don’t izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
37 Görüntülenme

I Do… Until I Don’t izle

I Do... Until I Don't filmi içeriğinde dram barındıran bir tür olan yapıttır. I Do... Until I Don't filmi izle tıklamasının gerçekleştirilmesi adına güzel bir film gibi duruyor.I Do... Until I Don't filmi Fransız yapımıdır. Bu yapıt iki bin on yedi senesinin son ayı olan Aralık ayının sonunda gösterime girdi. Yönetmenliğini ve senaristliğini RobinCampillo’un yaptığıI Do... Until I Don't filmi, doksanlı senelerin başındaki HİV virüsünü konu ediniyor. Kalp Atışı Dakikada 120 filminde rol alan sanatçılar arasında NahuelPérezBiscayart ile ArnaudValois ve AdèleHaenel ile AntoineReinartz ve de FélixMaritaud adlı ünlü sanatçılar bulunuyor. Filmi izlemek isteyenler bir buçuk saatten fazla bir süreyi ayırmaları gerekiyor. Tür olarak hem dram hem aşk hem de macera içeren bir yapıt olarak izleyicisini bekliyor.

Reklamı Geç


I Do… Until I Don’t izle

I Do… Until I Don’t filmi içeriğinde dram barındıran bir tür olan yapıttır. I Do… Until I Don’t filmi izle tıklamasının gerçekleştirilmesi adına güzel bir film gibi duruyor.I Do… Until I Don’t filmi Fransız yapımıdır. Bu yapıt iki bin on yedi senesinin son ayı olan Aralık ayının sonunda gösterime girdi. Yönetmenliğini ve senaristliğini RobinCampillo’un yaptığıI Do… Until I Don’t filmi, doksanlı senelerin başındaki HİV virüsünü konu ediniyor. Kalp Atışı Dakikada 120 filminde rol alan sanatçılar arasında NahuelPérezBiscayart ile ArnaudValois ve AdèleHaenel ile AntoineReinartz ve de FélixMaritaud adlı ünlü sanatçılar bulunuyor. Filmi izlemek isteyenler bir buçuk saatten fazla bir süreyi ayırmaları gerekiyor. Tür olarak hem dram hem aşk hem de macera içeren bir yapıt olarak izleyicisini bekliyor.

I Do… Until I Don’t izle

I Do… Until I Don’t filminde tarih yaprakları doksanlı senelerin başını gösteriyor. Dünyayı kasıp kavuran AİDS hastalığı ile mücadele vardır. Nathan adlı başrol oyuncusu da bu durumdan mustariptir. Gerek halkın duyarsızlığı gerekse de ilaç şirketlerinin yanlı tutumu ile mücadeleye başlar. Mücadelenin daha etkili olması için bir sivil örgüte dâhil olur. Dâhil olduğu sivil örgütte bulunan ve oldukça radikal tavırları bulunan Sean adlı bayana âşık olur. Kalp Atışı Dakikada 120 filmi gerek bu ikilinin aşkı gerekse de toplumsal mücadele ile izleyicisini bekliyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?