X
Gökyüzünün Ötesinde – Beyond Skyline İzle İndirmeden Online Full Seyret
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (96)
285 Görüntülenme

Gökyüzünün Ötesinde – Beyond Skyline İzle İndirmeden Online Full Seyret

Gökyüzünün Ötesinde Full İzle, Gökyüzünün Ötesinde Tek Parça İzle,. Ünlü yönetmen İranlı MecidMecidi’ nin yeni filmi ülkemizde ‘ Bulutların Ardında ‘ olarak gösterilecektir. İnsanlığı çözmüş bir yönetmen olarak bilinen MecidMecidi daha önce çok çarpıcı filmlerin altına imzasını atmıştır. Hafızalardan silinmeyen yapımlarından birkaçını; ‘ Cennetin Çocukları ‘ , ‘ Serçelerin Şarkısı ‘ , ‘Söğüt Ağacı ‘ şeklinde sıralamak yanlış olmayacaktır. Hindistan yapımı bir dram filmi olan ‘ Beyond theClouds ‘ un uzunluğu yüz on yedi dakika olarak belirlenmiştir. Ayrıca filmin diğer isminin ‘FloatingGardens ‘ olduğu bilinmektedir. Filmin kadrosuna adını yazdırmayı başarmış ana isimler ise; MalavikaMohanan, DhwaniRajesh, GoutamGhose ve IshaanKhattar’ tır.

Reklamı GeçGökyüzünün Ötesinde Full İzle, Gökyüzünün Ötesinde Tek Parça İzle,. Ünlü yönetmen İranlı MecidMecidi’ nin yeni filmi ülkemizde ‘ Bulutların Ardında ‘ olarak gösterilecektir. İnsanlığı çözmüş bir yönetmen olarak bilinen MecidMecidi daha önce çok çarpıcı filmlerin altına imzasını atmıştır. Hafızalardan silinmeyen yapımlarından birkaçını; ‘ Cennetin Çocukları ‘ , ‘ Serçelerin Şarkısı ‘ , ‘Söğüt Ağacı ‘ şeklinde sıralamak yanlış olmayacaktır. Hindistan yapımı bir dram filmi olan ‘ Beyond theClouds ‘ un uzunluğu yüz on yedi dakika olarak belirlenmiştir. Ayrıca filmin diğer isminin ‘FloatingGardens ‘ olduğu bilinmektedir. Filmin kadrosuna adını yazdırmayı başarmış ana isimler ise; MalavikaMohanan, DhwaniRajesh, GoutamGhose ve IshaanKhattar’ tır.
Film iki kardeş olan Tara ve Amir’ in hayatları etrafında şekillenmektedir. İkili daha çok küçük yaşta ailelerini bir araba kazası sonucunda kaybetmişlerdir. Hayatta birbirlerinden başka değer verdikleri kimse yoktur. Düzgün bir yaşam süremeyen Amir, Mumbai’ de uyuşturucu satıcılığı yapmaktadır. Sürekli birilerinden kaçarak veya birilerinden saklanarak ömrünü tüketmektedir. Bir gün polis Amir’ in yaşadığı yere baskın düzenler. Bu baskından kaçan Amir yolda kardeşi ile karşılaşır. Durumu anlayan Tara, Amir’ i saklar. Üstelik polisle de anlaşma yoluna gider. Kardeşi için hapse girmeyi kabul eder. Bu durum karşısında ise Amir ne yapacağına bir türlü karar veremez. Fakat sonunda kötü durumun içinden iyi bir şeyler çıkarmayı başaracaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar