X
GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS izle Full HD Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (88)
218 Görüntülenme

GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS izle Full HD Tek Parça

GOD'S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS direk full hd izle, GOD'S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS türkçe alt yazılı direk izle,‘ God’ s Not Dead ‘ üç filmden oluşan bir seridir. İlk filmi 2014 ikinci filmi ise 2016 yılında izleyicinin beğenisine sunulmuştur. Bu iki filmin de yönetmenliği Harold Cronk tarafından üstlenilmiştir. Serinin üçüncü halkası olan ‘ A Light in Darkness ‘ in yönetmen koltuğunda ise Michael Mason oturmaktadır. Dramatik unsurlar bulunduran ABD menşei filmin yapım şirketi ‘Pure Flix ‘ tir. Oyuncu kadrosunda yer almayı başarmış temel isimleri ise; John Corbett, Tatum O'Neal, Barry Clifton, Shane Harper, Ted McGinley ve Jennifer Taylor şeklinde sıralamak yanlış olmayacaktır.

Reklamı Geç


GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS İzle

GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS direk full hd izle, GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS türkçe alt yazılı direk izle,‘ God’ s Not Dead ‘ üç filmden oluşan bir seridir. İlk filmi 2014 ikinci filmi ise 2016 yılında izleyicinin beğenisine sunulmuştur. Bu iki filmin de yönetmenliği Harold Cronk tarafından üstlenilmiştir. Serinin üçüncü halkası olan ‘ A Light in Darkness ‘ in yönetmen koltuğunda ise Michael Mason oturmaktadır. Dramatik unsurlar bulunduran ABD menşei filmin yapım şirketi ‘Pure Flix ‘ tir. Oyuncu kadrosunda yer almayı başarmış temel isimleri ise; John Corbett, Tatum O’Neal, Barry Clifton, Shane Harper, Ted McGinley ve Jennifer Taylor şeklinde sıralamak yanlış olmayacaktır.

GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS Direk İzle

Filmde her şey bir kilise yangını etrafında şekillenmektedir. Aziz James Kilisesi, çıkan bir yangında çok büyük hasara uğramıştır. Cemaati de susturulmaya çalışılmaktadır. Fakat filmde temel olarak anlatılmaya çalışılan konu bu değildir. En karanlık yerlerde bile ufak da olsa bir ışık bulunduğudur. İnsanın her ne koşulda olursa olsun umudunu yitirmemesi gerektiğidir. Ayrılıklar olabilir, kayıplar yaşanılabilir fakat tüm bunlara karşın dik durmak ve yola devam etmeye çalışmak asıl meseledir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?