X
Ghostland izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,4 IMDB Puanı 33 Görüntülenme

Ghostland izle

Fransız senaryo yazarı ve yönetmen Pascal Laugier'in yazıp yönettiği, Fransa ve Kanada ortak yapımı olan korku, aksiyon ve gizem türlerindeki Ghostland'ın çekimlerinin büyük çoğunluğu da Kanada'da yapıldı. MyleneFarmer, CrystalReed ve AnastasiaPhillips'in başrollerinde oynadığı filmde ayrıca RobArcher, KevinPower, Adam Hurting gibi isimler de rol alıyor.

Reklamı Geç


Ghostland izle

Fransız senaryo yazarı ve yönetmen Pascal Laugier’in yazıp yönettiği, Fransa ve Kanada ortak yapımı olan korku, aksiyon ve gizem türlerindeki Ghostland’ın çekimlerinin büyük çoğunluğu da Kanada’da yapıldı. MyleneFarmer, CrystalReed ve AnastasiaPhillips’in başrollerinde oynadığı filmde ayrıca RobArcher, KevinPower, Adam Hurting gibi isimler de rol alıyor.

Ghostland izle

Halasının ölümünden sonra taşradaki evi yeğeni Pauline’e kalır. Kızları Vera ve Beth ile eve giderken, korku yazarı olmaya hevesli olan Beth, yazdığı son romanını annesi ve kardeşine okur. Vera onu acımasızca eleştirirken, bir şeker arabası onları sollar. Bir benzin istasyonunda durduklarında Beth, polisin ebeveynleri öldürüp kızlarını istismar eden bir grup suçlunun peşine düştüğünü öğrenir. Sonunda eve vardıklarında gördükleri manzara karşısında pek hoşnut olmazlar. Ev, bir sürü oyuncak bebeğin olduğu bir pazar alanına benzemektedir. Vera içeri girerken kapıyı kapatmayı unutur ve onları sollayan şeker arabasında bulunan sürücü ve şişman adam tarafından saldırıya uğrarlar. O geceki olaylardan ötürü büyük travmalar atlatan kızların zaten çok farklı olan kişilikleri daha da birbirinden uzaklaşır. Zamanla hayallerini gerçekleştirip ünlü bir korku yazarı olan Beth, ailesiyle o gece yaşadığı olayı konu alan kitabını yeni çıkartmıştır ki kız kardeşi Vera’dan yardıma ihtiyacı olduğunu söyleyen bir telefon alır ve ailesinin yanına döner. Evde garip ve gizemli olayların olduğunu öğrenen Beth, olayların derinine inmeye çalışır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?