X
Gerçeğin Peşinde – Infamous izle Full HD Tek Parça
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (54)
57 Görüntülenme

Gerçeğin Peşinde – Infamous izle Full HD Tek Parça

Gerçeğin Peşinde - Infamous direk full hd izle, Gerçeğin Peşinde - Infamous tek parça 1080p sansürsüz izle, Sandra Bullock ve Daniel Craig'in başrollerinde yer almakta olduğu, Douglas McGrath'ın yazıp yönetmiş olduğu 2006 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı biyografi, dram ve suç türündeki Gerçeğin Peşinde - Infamous filmi, seyir zevkini oldukça lezzetli bir şekilde sunmaktadır. Sinema sevenlerin uzun yıllar boyu etkisinde kalmış olduğu filmde anlatılan konu ise bir yazarın kitap yazmak için yaşadığı ilham verici olaylar ve başına gelenler anlatılmaktadır.

Reklamı Geç


Gerçeğin Peşinde – Infamous izle

Gerçeğin Peşinde – Infamous direk full hd izle, Gerçeğin Peşinde – Infamous tek parça 1080p sansürsüz izle, Sandra Bullock ve Daniel Craig’in başrollerinde yer almakta olduğu, Douglas McGrath’ın yazıp yönetmiş olduğu 2006 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı biyografi, dram ve suç türündeki Gerçeğin Peşinde – Infamous filmi, seyir zevkini oldukça lezzetli bir şekilde sunmaktadır. Sinema sevenlerin uzun yıllar boyu etkisinde kalmış olduğu filmde anlatılan konu ise bir yazarın kitap yazmak için yaşadığı ilham verici olaylar ve başına gelenler anlatılmaktadır.

Gerçeğin Peşinde – Infamous Direk İzle

Gerçeğin Peşinde – Infamous filminde Truman Capote adındaki bir yazar, günün birinde gazetede okuduğu cinayet haberinin peşine düşer. Cinayet haberinde Kansas eyaletinde yaşamakta olan bir aile kurbandır. Bu konuyu araştırma üzere Kansas’a giden Capote, sırası ile önce tanıklarla sonra da olayın şüphelileri ile iletişime geçer. Tanıklardan edinmiş olduğu bilgilerin üzerine olayın şüphelileri arasındaki bir isim de detaylı bir şekilde olayı anlatmıştır. Ancak Perry Smith adındaki şüpheli, olayın detayları hakkında çok az bilgi verir. Bu bilgiler ise yazarımız Capote’yi memnun etmemiştir. Bunun üzerine Capote, hikaye hakkında daha fazla bilgi öğrenmek konusunda son derece kararlıdır. Olağanüstü kitabı olan In Cold Blood adını vermiş olduğu kitabını yazma aşamasındaki ilham verici olayları yaşamaya başlayan Capote ve Perry arasında yaşanan ilişki, zamanla yazar ve karakter ilişkisinden çıkarak, daha da öte bir hal alacaktır. filmgecidi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?