X
Detective Pikachu – Dedektif Pikachu İzle Tek Parça Türkçe Dublaj 1080p
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (113)
292 Görüntülenme

Detective Pikachu – Dedektif Pikachu İzle Tek Parça Türkçe Dublaj 1080p

Detective Pikachu - Dedektif Pikachu direk sansürsüz tek part izle, Detective Pikachu - Dedektif Pikachu Full HD Türkçe Dublaj İzle. Detective Pikachu - Dedektif Pikachu filmi hayranlarını sevindiren yapımlardan birisi olarak gözler önüne gelmektedir. Bunun üzerine birçok kişi Pikachu’yu pokemon adlı çizgi filmden bilmektedir. Birçoğumuzun çocukluğuna indiren yapım sinema filmi olması ile gündemdeki yerini korumaktadır. Detective Pikachu - Dedektif Pikachu filminin konusuna bakacak olursak bizleri eğlenceli bir Pikachu maverası bekliyor gibi görünüyor. Filmin konusu; Pikachu ortağı ile birlikte uzun yıllar rakiplerine karşı mücadele vermiştir. Bir süre sonra çevresinde ki gizemli olayların artması onu iyice meraklandırmaktadır. Bu merak Pikachu üzerinde bir meslek oluşturacaktır. Bu merak ettiği olaylarla alakalı araştırmalar yaparak gizemli olanları aydınlatan Pikachu bir süre sonra dedektif olmak istemektedir. Bunun üzerine dedektif olmaya karar veren Pikachu2nun başından geçenler izleyiciyi oldukça güldürmektedir. Komedi ve macera konusunda senaryoya sahip olan film Japonya tarafından yapılmaktadır.

Reklamı Geç


Detective Pikachu – Dedektif Pikachu İzle

Detective Pikachu – Dedektif Pikachu direk sansürsüz tek part izle, Detective Pikachu – Dedektif Pikachu Full HD Türkçe Dublaj İzle. Detective Pikachu – Dedektif Pikachu filmi hayranlarını sevindiren yapımlardan birisi olarak gözler önüne gelmektedir. Bunun üzerine birçok kişi Pikachu’yu pokemon adlı çizgi filmden bilmektedir. Birçoğumuzun çocukluğuna indiren yapım sinema filmi olması ile gündemdeki yerini korumaktadır. Detective Pikachu – Dedektif Pikachu filminin konusuna bakacak olursak bizleri eğlenceli bir Pikachu maverası bekliyor gibi görünüyor. Filmin konusu; Pikachu ortağı ile birlikte uzun yıllar rakiplerine karşı mücadele vermiştir. Bir süre sonra çevresinde ki gizemli olayların artması onu iyice meraklandırmaktadır. Bu merak Pikachu üzerinde bir meslek oluşturacaktır. Bu merak ettiği olaylarla alakalı araştırmalar yaparak gizemli olanları aydınlatan Pikachu bir süre sonra dedektif olmak istemektedir. Bunun üzerine dedektif olmaya karar veren Pikachu2nun başından geçenler izleyiciyi oldukça güldürmektedir. Komedi ve macera konusunda senaryoya sahip olan film Japonya tarafından yapılmaktadır.

Detective Pikachu – Dedektif Pikachu Direk İzle

Filmin yönetmen koltuğuna baktığımızda Rob Letterman isminin yer aldığını görmekteyiz. Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanab gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film izleyenleri çocukluk günlerine döndürmeyi başarıyor. Bunun üzerine Pokemon ve Pikachu maceraları tekrardan başlayacak gibi görülmektedir. Birçok kişinin severek takip ettiği Pikachu çizgi filminin sinemaya uyarlanması oldukça ilgi gören yapımlar arasına girmesine neden olmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?