X
Den 12 Mann izle Türkçe Altyazılı online Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 43 Görüntülenme

Den 12 Mann izle Türkçe Altyazılı online Seyret

Den 12 Mann filminin yapımına dair sene 2017 olarak bildiriliyor. Bu filminin gösterime gireceği belirtilen zaman dilimi olarak da23 Şubat 2018 tarihi belirlendigösterim tarihi bile belli olan filmin her türlü hazırlığı ve yapımı tamamlandı.Filmi gösterimde izlemek arzusunda olanların iki saati az bir miktar aşan süreyi göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

Reklamı Geç


Den 12 Mann izle

Den 12 Mann filminin yapımına dair sene 2018 olarak bildiriliyor. Bu filminin gösterime gireceği belirtilen zaman dilimi olarak da23 Şubat 2018 tarihi belirlendi gösterim tarihi bile belli olan filmin her türlü hazırlığı ve yapımı tamamlandı.Filmi gösterimde izlemek arzusunda olanların iki saati az bir miktar aşan süreyi göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Den 12 Mann filminin yönetmenliğini Luca Guadagninoyapıyor. Den 12 Mann filminin türü olarak iki durum ortaya sunuluyor. Bir yanda dram diğer yanda da romantik tür olduğu bildiriliyor. Den 12 Mann filminin oyuncu ekibinin içerisinde ise ArmieHammer, TimothéeChalamet ve Michael Stuhlbargisimli birçok ünlü sanatçı yer buluyor. Den 12 Mann filmi izleimkânı dâhilinde yapılması gereken işlemler belirlidir.

Den 12 Mann izle

Bu filmin konusu İtalya ülkesinde geçiyor. Den 12 Mann filminin başrolünü Elio karakteri üstleniyor. Anne ve babası ile birlikte yaşayan karakter, İtalya ülkesinin kuzey kesiminde yaşamlarını sürdürüyorlar. Ülke çapında bir akademisyen olan babası ve çevirmen olan Annela adlı annesi ile birlikte tarih kokan bir villada ikamet ediyor. Elio, kendisinin üstüne titreyen ve gayet şımarık yetiştiren bir anne ve elit insanlar gurubunda yer alan bir aileye mensuptur. Gayet olgun bir yapısı bulunan Elio, entelektüel bir yapıya da sahiptir. Kız arkadaşı konumundaki Marzia ile flört etmektedir. Filmin akışını babasının yanına staja gelen birisi değiştirmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?