X
City Of Ghosts izle Türkçe Altyazılı online Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7,5 IMDB Puanı 38 Görüntülenme

City Of Ghosts izle Türkçe Altyazılı online Seyret

Filmde; ailelerinden, eşlerinden, çevrelerinden, yaşantılarından uzaklaşmak isteyen birazda olsa kendilerini dinleyebilmek için mahallenin güvenliğini korumak bahanesiyle sözde suç gözetleme takımı kurmuş olan bir grup erkeğin yaşadıkları olaylar anlatılmaktadır. Fakat işler başlangıçta iyi gidiyor gibi görünse de zaman ilerledikçe öyle olmadığı anlaşılır

Reklamı Geç


City Of Ghosts izle

Filmde; ailelerinden, eşlerinden, çevrelerinden, yaşantılarından uzaklaşmak isteyen birazda olsa kendilerini dinleyebilmek için mahallenin güvenliğini korumak bahanesiyle sözde suç gözetleme takımı kurmuş olan bir grup erkeğin yaşadıkları olaylar anlatılmaktadır. Fakat işler başlangıçta iyi gidiyor gibi görünse de zaman ilerledikçe öyle olmadığı anlaşılır ve bu gruptaki erkekler kendilerini hiç ummadıkları bir komplonun içinde bulurlar.

City Of Ghosts izle

Aslında dünyayı tehlikeye atan bir tuzağın içine girmişlerdir. Bulundukları bu endişe verici bir o kadar da ürkütücü durumdan kurtulmak için neler yapacakları merak konusudur. Bu kafadarlar, bahaneler uydurarak çevrelerinden uzaklaşarak ne kadar büyük bir hata yaptıklarının farkına mı varacaklar yoksa farkında olmadan girdikleri bu komplonun içinde kalmaktan hoşnut mu olacaklar? Bu gruptaki erkekler eski yaşamlarına dönmek mi isteyecek, aile sıcaklığını mı arayacaklar ya da kendilerinde bulunan daha önce fark edemedikleri tehlikeye karşı ilgilerini mi keşfedecekler. İzlerken merakları uyanık tutan bu film, izleyicilere kendi yaşamlarını sorgulatacak, aynı durumda olsalardı ne yaparlardı diye düşündürecek.
Yönetmenliğini Akiva Scahaffer, Peter Segal yapmıştır.Filmdeki olayların nasıl şekilleneceği, gruptaki erkeklerinnasıl bir yol izleyeceği büyük bir merak konusudur. İzleyicisine, çıktığı yolda beklenmedik bir durumla karşılaştığında neler yapılabilir düşüncesini, kendileri o gruptakiler yerinde olsa neler yaparlardı diye düşündürecek kurguya sahip bir filmdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?