X
Çetin Ceviz 2 izle Tek parça 1080p Seyret
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (20)
41 Görüntülenme

Çetin Ceviz 2 izle Tek parça 1080p Seyret

Çetin Ceviz 2 direk sansürsüz full hd izle, Çetin Ceviz 2 tek parça 1080p sansürsüz izle, Kısmeti bağlanmış olan ancak sonunda hayallerindeki kocaya sahip olmayı başaran Hatice, güzel bir düğünle beraber Tahsin ile evlenir. Evlendikleri gece gerdek zamanı gelmiş çatmıştır. Yeni evli çift tam gerdek gecesine girecekleri esnada ise bir haber ile beraber bu işten vazgeçerler. Zira Tahsin'in babası ölmüştür. Bu haberin gelmesinin üzerine Tahsin ve Hatice, yola çıkarlar ve Tahsin'in memleketine doğru yola çıkarlar. Köye vardıklarında ise ilk yaptıkları iş babasının defin işlemlerini tamamlamaktır. Defin işlemlerinin ardından ise sıra en zorlu kısma gelmiştir.

Reklamı Geç


Çetin Ceviz 2 izle

Çetin Ceviz 2 direk sansürsüz full hd izle, Çetin Ceviz 2 tek parça 1080p sansürsüz izle, Kısmeti bağlanmış olan ancak sonunda hayallerindeki kocaya sahip olmayı başaran Hatice, güzel bir düğünle beraber Tahsin ile evlenir. Evlendikleri gece gerdek zamanı gelmiş çatmıştır. Yeni evli çift tam gerdek gecesine girecekleri esnada ise bir haber ile beraber bu işten vazgeçerler. Zira Tahsin’in babası ölmüştür. Bu haberin gelmesinin üzerine Tahsin ve Hatice, yola çıkarlar ve Tahsin’in memleketine doğru yola çıkarlar. Köye vardıklarında ise ilk yaptıkları iş babasının defin işlemlerini tamamlamaktır. Defin işlemlerinin ardından ise sıra en zorlu kısma gelmiştir.

Çetin Ceviz 2 Direk İzle

Kardeşler bir araya gelir ve Tahsin ile beraber mirasın nasıl pay edileceğini konuşmaya başlarlar. Ancak avukatın söyledikleri karşısında ise şok olurlar. Çünkü babaları tüm mirasını Tahsin’e bırakmıştır. Bunun üzerine kardeşler arasındaki yaşanan gerginlik ve sürtüşme daha da artmıştır. Tahsin, mirası kimseyle paylaşmayacağını ve kendisinin olduğunu söyler. Ancak kardeşler ise hak talebinde bulunur. Tam bu esnada ortaya bir gömü çıkar. Gömüyü bulmak için tüm kardeşler ellerine kazmaları ve kürekleri alarak aramaya çıkarlar. Bu esnada Hatice’nin tek derdi ise biran önce bekaretinin bozulmasıdır. Ancak kardeşler arasında yaşanan gerginlikten dolayı bir türlü bu isteği gerçekleşmemektedir. Sinema sevenleri ise hiç bitmek bilmeyen bir kahkaha tufanı beklemektedir. filmgecidi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Çetin Ceviz 2 izle Tek parça 1080p Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?