X
Be With You izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
54 Görüntülenme

Be With You izle

Zekası ile ünlü ekip lideri Profesör X ile takım üyeleri uzayda hareket halindeyken içinde bulundukları araca güneş patlamasının parçaları isabet eder. Genç bir kız olan Jean Grey ise sahip olduğu gücünü arkadaşlarını kurtarmak için kullanmak ister. O ana kadar gücünün sırlarından haberi olmayan Jean Grey patlama sonucu meydana gelen enerji dalgalanması yüzünden sahip olduğu gücünün altında yatan kötülüğü fark eder.

Reklamı Geç


Be with You izle

Zekası ile ünlü ekip lideri Profesör X ile takım üyeleri uzayda hareket halindeyken içinde bulundukları araca güneş patlamasının parçaları isabet eder. Genç bir kız olan Jean Grey ise sahip olduğu gücünü arkadaşlarını kurtarmak için kullanmak ister. O ana kadar gücünün sırlarından haberi olmayan Jean Grey patlama sonucu meydana gelen enerji dalgalanması yüzünden sahip olduğu gücünün altında yatan kötülüğü fark eder. Bu enerji dalgalanması genç Jean Grey’in kontrol edemeyeceği bir güce sahip olan phoneixi harekete geçirir. Bu patlama sonrası genç Jean Grey kontrolünü kaybeder ve akıllıca hareket edemez. Tüm bu olanlar phoneixin kendini Jean Grey’e farklı olduğuna inandırarak kendi amaçları doğrultusunda kullanmaya başlamasına neden olur. Bu kötü güç Profesör X ile Jean Grey’in açılmasına neden olur.

Be with You izle

Durumu fark eden Profesör X ve ekibi hemen arkadaşlarını kurtarmak için işe koyulur. Arkadaşlarını esir alan ve onu günden güne yok eden, bambaşka birine döndüren bu gücün yok edilmesi için Profesör X ve ekibi elinden geleni yaparlar. Vizyon tarihi 2 Kasım 2018 olan ABD yapımı fantastik, bilim kurgu, macera ve aksiyon türündeki filmin müziklerini dünyaca ünlü Hans Zimmer hazırlıyor. Yönetmen olarak Simon Kinberg görev üstleniyor. Simon Kinberg aynı zamanda senaryoya da imzasını atıyor. Başrollerde ise önce ki filmlerde gördüğümüz isimler devam ediyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?