X
Anon izle Türkçe Dublaj 720p
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (55)
73 Görüntülenme

Anon izle Türkçe Dublaj 720p

Anon tek parça Türkçe altyazılı izle, Anon Türkçe dublaj direk izle, Anon filmi sinema sevenlere bilim kurgu türünde son derece kaliteli ve gerilim dolu bir seyir keyfi ile sunulmaktadır. Gelecek kurgularından bir tanesinin ele alındığı filmde, yakın gelecekte yaşanan olaylar ele alınmaktadır. Filmde, insanların suç olaylarına oldukça fazla karışmasından dolayı bir önlem alınmak istenmektedir. Ancak bu önlemi almak için yapılması gereken de teknolojiyi kullanmaktadır. Teknoloji sayesinde geliştirilen bir cihaz sayesinde artık insanların suç işlediğinde herhangi bir yalan söyleme durumu söz konusu olmamaktadır.

Reklamı Geç


Anon izle

Anon tek parça Türkçe altyazılı izle, Anon Türkçe dublaj direk izle, Anon filmi sinema sevenlere bilim kurgu türünde son derece kaliteli ve gerilim dolu bir seyir keyfi ile sunulmaktadır. Gelecek kurgularından bir tanesinin ele alındığı filmde, yakın gelecekte yaşanan olaylar ele alınmaktadır. Filmde, insanların suç olaylarına oldukça fazla karışmasından dolayı bir önlem alınmak istenmektedir. Ancak bu önlemi almak için yapılması gereken de teknolojiyi kullanmaktadır. Teknoloji sayesinde geliştirilen bir cihaz sayesinde artık insanların suç işlediğinde herhangi bir yalan söyleme durumu söz konusu olmamaktadır. Zira bu cihaz insanların gözüne yerleştirilmekte ve her anı kaydetmektedir. Bu da insanların herhangi bir mahremiyeti kalmaması anlamına gelmektedir. Ancak insanoğlu yaşanan suç olaylarından dolayı oldukça şikayetçidir ve bu cihazın takılmasına karşı çıkmamaktadır.

Anon Direk İzle

Her şey normal seyrinde giderken günün birinde cinayet olayları artmaya başlamıştır. Bunun üzerine düşen yetkililer ise suçluyu ya da suçluları aramaya başlamıştır. Dedektif Sal ise bu arama işini üstlenen deneyimli bir polistir. Tüm araştırmalarının sonunda ise bir bulguya rastlayacaktır. Bu bulguda suçu işleyen failin bir kadın olduğu ortaya çıkacak ve kadının kimliğinin tespit edilememesi söz konusu olacaktır. Zira bu kadının ne kaydı ne de bir kimliği bulunmaktadır. Araştırmasının devamında ise korkunç gerçek ve Sal karşı karşıya kalacaklardır. filgecidi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?